Подорожуємо країнами Євросоюзу

Відбулося чергове засідання Євроклубу Волинського коледжу НУХТ. Учасники клубу продовжують поповнювати свої знання про країни Європейського Союзу, їх традиції та особливості. Цього разу євроклубівці здійснили віртуальну подорож до Бельгії – столиці Євросоюзу.

На початку засідання керівник клубу Оксана Харковська ознайомила присутніх з історією створення Європейського Союзу, з країнами, які входять до його складу та символікою. Після чого активні учасники клубу Оксана Франчук та Анна Айсанова розповіли цікаву інформацію про Бельгію та показали найцікавіші туристичні місця цієї країни у своїй презентації. Коментували презентацію англійською мовою студентки Анастасія Данилюк та Олександра Богданова.

На завершення засідання усі присутні переглянули відео англійською мовою про десять найцікавіших фактів, що стосуються Бельгії. Це була захоплююча віртуальна подорож і, мабуть, кожен дізнався для себе щось нове про цю дивовижну країну.

«Бельгія – одна з перших країн нашої віртуальної подорожі. Далі буде наступна країна Євросоюзу, тож слідкуйте за нашою мандрівкою. Запрошуємо всіх бажаючих до нашої європейської спільноти», – звертається із закликом до коледжівської молоді керівник Євроклубу Оксана Харковська.