Школярі відкривають двері майбутнього

Майбутнє завжди наповнене невідомістю, але також і можливостями. Для багатьох школярів, переживаючи період вибору професії, це може бути як захоплюючим, так і тривожним часом. Ключ до успішного вибору полягає у розвитку цікавості та відкриття власних сильних сторін.

29 лютого до коледжу завітали школярі Луцької гімназії №3, щоб дізнатися про можливості здобуття освіти в закладі. Перед головним входом учнів зустріли екскурсоводи – студенти спеціальності “Туризм”, які провели екскурсію територією навчального закладу. Далі група попрямувала до навчального ресторану «Біля вежі», де завідувачі відділень розповіли, які спеціальності та професії можна здобути у коледжі, роздали інформаційні буклети та відповіли на запитання зацікавлених осіб.

Культорганізатор коледжу Оксана Малиновська провела гру «Як я знаю Україну» – інтелектуальне змагання для тих, хто любить свою країну, відчуває себе українцем. Учні перевірили й поповнили свої знання про історію, географію, народні звичаї та традиції. З метою знайомства до складу команди входили школярі та здобувачі освіти коледжу.

Потім учнів пригощали чаєм та печивом. А печиво з душею спекли учні, студенти відділення «Харчових технологій». У невимушеній атмосфері здобувачі освіти розповідали гостям про навчання і дозвілля в коледжі. Таке спілкування дало можливість молоді дізнатися більше одне про одного.

У цей день школярі відчули себе натхненними та готовими до подальших викликів. Відвідуючи коледж, вони зрозуміли, що навчання та розвиток можуть бути захоплюючими та надихаючими, а вибір професії – це шлях до самовираження та досягнення успіху.

Олена Матвійчук