Розмова з Орестом Хмельовським

Студенти групи №2 відділення загальноосвітньої підготовки відвідали Волинський краєзнавчий музей, у якому відбувся науково-освітній захід «Розмова з Орестом Хмельовським: мислителем, дизайнером, педагогом, науковцем, художником».

Молодь оглянула виставку «Моя Волинь – мої Карпати». Цікавою була розмова з митцем про його творчу біографію (дитинство в Карпатах, навчання, творчість, виставки у Львові). Студенти дізнались, що чверть століття митець провів на Волині. Саме він у 1993 році заклав базу для нової спеціальності у ЛТУ – дизайну, очолив кафедру дизайну, заснував Волинський осередок Спілки дизайнерів України, школу проектування українського стилю.

Мислитель опублікував більше 50 наукових праць, понад 40 методичних посібників, три десятки літературно-художніх і публіцистичних творів. Сьогодні працює в книжковій графіці. Пізнавальними розповідями про художню творчість О.Хмельовського були презентації Тамари Левицької, Євгенії Ковальчук. Молоді цікаво було почути про волинський період в житті і творчості художника, де він розкрився, як митець, науковець і педагог. Краєвиди синьоокої Волині з  картин художника справили незабутнє враження на студентів.