Молодь коледжу долучилася до прекрасного

Цими чудовими весняними днями студенти відділення загальноосвітньої підготовки (групи 15/16 і 20/43) в черговий раз взяли участь у проведенні поетичного уроку «Добридень, Слово!», присвяченого творчості сучасної волинської письменниці-освітянки Євгенії Назарук.

Мистецька зустріч пройшла у неповторній творчій атмосфері в актовій залі Волинської обласної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки. Студенти групи 15/16 Богайчук Олена, Гладун Анна, Найдич Анна, Вороняк Дмитро, Голод Тетяна, Гречанюк Олеся, Савчук Роман, Чаплицький Михайло  підготували презентацію про життя авторки,  виразно декламували її найкращі твори з поетичних збірок «Ніч на моєму плечі», «Танець бджоли», «Медунки в грудні», показали інсценізацію до нової книги Євгенії Назарук «Гостини в частин рідної мови».

Надзвичайно вразив молодь відвертий діалог із мисткинею, можливість задати питання і почути цікаві відповіді про особливості творчого процесу. Студенти придбали презентовану книгу та  отримали автографи. Письменниця та адміністрація бібліотеки щиро подякували студентам і викладачам нашого коледжу за плідну співпрацю.