Володимир Тарасенко: «Волинський коледж НУХТ стане локомотивом, який поведе за собою потяг з виробництва харчової продукції у Волинській області та Україні»

У рамках тижня методичної комісії природничо-математичної підготовки старший викладач коледжу Володимир Тарасенко провів позакласний захід «Тепер ми зірки».

Зірками викладач називає наших студентів, які хочуть бути не просто конкурентоспроможними спеціалістами на ринку праці, а мають бажання займатися науковою роботою. Володимир Тарасенко акцентував увагу присутніх на дослідженнях студентів групи 61 і групи 39 відділення харчових технологій, результати яких доповідались на наукових конференціях і здобули визнання.

Основні напрямки діяльності, які, на думку викладача, є найбільш перспективними: розробка та впровадження у життя оздоровчого харчування, домашня кухня, вирощування та застосування екологічно чистої сировини та харчових продуктів. А для досягнення успіху важливим фактором є відповідне налаштування на успіх і позитивне мислення. «Ми всі здатні реально вийти на зірковий рівень у своїй майстерності», – цими словами завершив захід Володимир Миколайович і таким чином налаштував студентів на майбутні здобутки й звершення.