Робота під час навчання: привабливо та перспективно!

29 вересня 2022 року відбулось засідання циклової випускової комісії виробництва та технологій спільно із здобувачами освіти, представниками студентського самоврядування та роботодавцями.

У рамках проведення даного заходу для студентів спеціальності «Харчові технології», учнів професій кухар, офіціант, бармен, пекар, кондитер було проведено зустріч з українською торговельною мережею продовольчих супермаркетів «Сільпо», яка належить торговельній корпорації Fozzy Group та є присутньою у 62 містах України з 333 супермаркетами.

На захід були запрошені представники відділу персоналу торговельної мережі «Сільпо», які представили здобувачам освіти презентацію на тему «Робота в «Сільпо» – перспективно та привабливо». Також розповіли про особливості функціонування торговельної мережі, діяльності персоналу зокрема, навчання в компанії, можливості кар’єрного росту, офіційного працевлаштування з достойною заробітною платою.

Студенти та учні були надзвичайно зацікавлені хорошими пропозиціями та перспективами, які дозволяють поєднувати навчальний процес та роботу із задоволенням. Адже саме таке поєднання дозволить поглибити фахову підготовку, розвинути комунікабельність, відповідальність та отримати колосальний досвід роботи, що знадобиться їм після завершення навчання в освітньому закладі.

Щиро дякуємо представникам відділу персоналу торговельної мережі «Сільпо» за змістовний виступ та запрошення до співпраці!

Лариса ПОЛІЩУК