Зустріч з завідувачем відділення Волинського обласного наркологічного диспансеру

У рамках місячника профілактики злочинів і правопорушень проведено зустріч студентів групи №44 з завідувачем відділення №1 Волинського обласного наркологічного диспансеру, членом Європейської асоціації психотерапевтів, тренером української спілки психотерапевтів Пащук Людмилою Володимирівною. Вона ознайомила студентів зі шкідливим впливом на організм людини алкоголю та наркотичних речовин. У своєму виступі Людмила Володимирівна зазначила, що наркоманія є могутнім чинником соціальної дезорганізації, руйнівним соціальним злом, винятково серйозною загрозою функціонування людського суспільства. Медицина розглядає наркоманію як хворобу, що характеризується нескореним потягом до наркотичних засобів, потребою в збільшенні прийнятих доз, болісним станом у випадку позбавлення наркотиків.
Однією з причин поширення наркоманії є дефіцит знань про наркотики та їх вплив на організм людини. Наркотики руйнують здоров’я, послаблюють волю, позбавляють людину життєвих, моральних цінностей, викликають апатію до життя взагалі. Недарма їх називають викрадачами розуму та здоров’я. Наркоманія породжує низку проблем, з якими людина не може справитися самостійно. Наркомани, як правило, стають на злочинний шлях, вони не доживають до старості. Тож чи варто створювати собі стільки проблем?
Слухаючи висококваліфікованого фахівця, студенти зробили висновок, що у моральному, медичному, соціальному, правовому аспектах наркоманія — зло. Молодим людям важливо мати стійку життєву позицію і не піддаватися на спокусливі пропозиції спробувати наркотичний засіб, який завдасть шкоди вашому здоров’ю, зруйнує ваше життя.