Виховна година на тему «Наркоманія та її наслідки»

У рамках місячника профілактики злочинів і правопорушень у Волинському коледжі НУХТ учні групи №28 під керівництвом класного керівника Дацюк.О.М. провели виховну годину на тему «Наркоманія та її наслідки».
Учні на виховній годині отримали знання про хворобу наркоманію, згубний вплив на людський організм наркотичних речовин та шляхи профілактики наркозалежності; розглянули наркоманію в моральному, правовому і медичному аспектах.
Учні Дорошук Анастасія, Більчук Тетяна, Ярошевич Роман, Коханюк Вадим та Лавренюк Ольга підготувати та зібрали інформацію про шкідливий вплив наркоманії на людський організм з якою ознайомили присутніх на виховній годині.
Отримана інформація дала змогу зрозуміти переваги здорового способу життя; усвідомили відповідальність за власне життя, а також життя інших людей.
Заключними словами класний керівник Оксана Михайлівна підсумувала сказане і наголосила що, наркоманія породжує низку проблем з якими самотужки не справитися. Вона завдає значної шкоди здоров’ю людини, тому краще запобігти вживанню наркотиків, ніж «пожинати» несприятливі наслідки після їх залежності.