Вітаємо переможця обласної олімпіади з комп’ютерної графіки

В лютому-травні 2018 року відповідно до наказу управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації проведена обласна олімпіада з комп’ютерної графіки серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Метою олімпіади було прищеплення учням закладів професійної (професійно-технічної) освіти стійкого інтересу до вивчення комп’ютерних дисциплін, виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді.

Всього на розгляд журі обласного етапу олімпіади було представлено роботи 21 учасника з 14 навчальних закладів у тематичних номінаціях: «Моя професійна кар’єра», «Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п’янить» , «Я маю право…» .

Учні нашого коледжу Іванчук Владислав та Олексієвець Андрій  (учні  групи №21), Шимонович Маркіян та Жук Анастасія (учні групи №8) представили малюнки,  створені за допомогою електронних графічних редакторів. Членами журі обласного етапу олімпіади відмічено, що комп’ютерні малюнки учасників олімпіади з Волинського коледжу НУХТ виконані із використанням графічних редакторів Adobe Photoshop, Adobe Illustrator і вирізняються різноманітністю, складністю використаних комп’ютерних технологій створення та обробки зображень, глибиною розкриття обраної тематики, художньою цінністю роботи, авторським стилем тощо. Команду учнів до участі в олімпіаді підготував викладач фахових дисциплін відділення «Інформатики та комп’ютерної техніки» Грицан Петро Адамович.

На підставі рішення журі переможцем в обласній олімпіаді з комп’ютерної графіки серед учнів ЗП(ПТ)О у тематичній номінації «Бринить-співає наша мова, чарує, тішить і п’янить…» визнано Іванчука Владислава, учня Волинського коледжу НУХТ («Це моя мова»). Його нагороджено дипломом ІІ ступеня управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації.

Олімпіада продемонструвала, що у нашому коледжі працюють талановиті, висококваліфіковані педагоги, навчається здібна учнівська молодь, яка виявляє інтерес до ІКТ в позакласній роботі, шанує державну мову, розуміє свої права та обов’язки.

Комп’ютерний  малюнок створений із використанням графічних редакторів Adobe Photoshop, Adobe Illustrator учнем Волинського коледжу НУХТ Іванчуком Владиславом