Про проведення VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» у 2015/16 навчальному році відбудеться VI Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

2 жовтня на відділенні загальноосвітніх дисциплін Волинського технікуму НУХТ відбулося ознайомлення учнів та студентів про проведення VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Завідувач відділення Людмила Бурило детально розповіла про організаційні моменти конкурсу, заохотила молодь до творчої роботи в першому етапі конкурсу.

В ході заходу студентки групи 48 читали поезію Тараса Шевченка: Наталя Лановенко – уривок з поеми «Кавказ», Тетяна Драницька проникливо прочитала вірша «Мені тринадцятий минало». Зачарувала слухачів поезією Ліни Костенко «Кобзар» студентка групи 17 Олеся Іллюк, а студент групи 29 Станіслав Радчук артистично продекламував вірш «Мені однаково».

На завершення заходу Людмила Бурило представила експозицію книг, присвячену Шевченкіаді, звернула увагу студентів на ювілейне видання повної збірки творів, присвячене 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

Проведення конкурсу має сприяти вихованню у молоді почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, формуванню готовності творити добрі справи задля рідної Батьківщини, заможної, повноправної та невіддільної від світового розвитку країни.