Урочистості, присвячені Дню працівників освіти

2 жовтня в актовій залі Волинського технікуму НУХТ відбулися урочистості, приурочені Дню працівників освіти. З вітальним словом звернувся директор Ігор Корчук, який відзначив викладацький склад технікуму і подякував за відданість обраній справі, високу професійну майстерність у вихованні та навчанні майбутнього покоління. «Ваші знання та вміння, відповідальне ставлення до свого покликання і постійне самовдосконалення, дивовижне терпіння і безкорисливість залишаються для учнів та студентів яскравим прикладом», – наголосив Ігор Корчук.

Потому керівник Волинського технікуму НУХТ з нагоди свята відзначив викладачів Почесними грамотами та Подяками управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації, Волинського технікуму Національного університету харчових технологій. Також приємно відзначити, що за сумлінну працю та високий професіоналізм у роботі, добросовісне виконання обов’язків, за вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання студентської молоді викладач іноземної мови Тетяна Андрусь нагороджена Почесною подякою Міністерства освіти і науки України.

Після офіційної урочистої частини свята студенти та учні груп 16, 26, 24 разом з класними керівниками Галиною Гайдук, Катериною Осійчук під керівництвом художнього керівника технікуму Тетяни Бортнікової підготували чудову концертну програму, яка своєю креативністю та буянням фантазії не залишила в залі байдужих. Зі сцени лунали щирі слова привітань від учнів та студентів для викладачів, які були задоволені та приємно вражені вітаннями та кумедними сценками.  Від жартівливої казки “Вах” про жителів мальовничого містечка ВТ НУХТ у виконанні викладача Галини Гайдук, сміх у залі дзвенів ще довго. Чудові танцювальні номери подарували педагогам лауреати Всеукраїнського конкурсу бальних танців Артем Кавара та Катерина Довгай. Вони своїми запальними танцями прикрасили святкову програму.

Вітаємо працівників Волинського технікуму НУХТ зі святом, бажаємо творчої наснаги та успіху в реалізації мрій та задумів!