Подорож до Галичини та Прикарпаття

Осіння пора традиційно багата на різні події в житті Волинського коледжу. Саме у ці золоті осінні дні відзначаємо День туризму, працівника освіти, працівника харчової промисловості. Під час підбиття підсумків конкурсів та змагань, дирекція коледжу та Первинна профспілкова студентська організація ВоК НУХТ нагородила найактивніших учасників двохденною поїздкою.

Мандрівка відбулася 1-2 листопада. 50 студентів разом з викладачами подорожували та пізнавали рідну Україну. Маршрут пролягав мальовничим Національним природним парком Сколівські Бескиди та центром Галичини — містом Львовом. Першим туристичним об’єктом був водоспад на річці Кам’янка. Це — найбільш відвідуваний водоспад Львівщини, геологічна пам’ятка природи та об’єкт рекреаційного туризму. Ще однією туристичною принадою було Журавлине озеро (інша назва — Мертве) — гірське озеро в Українських Карпатах. Хоча воно не велике за розміром, проте дуже мальовниче. Було цікаво не лише сфотографуватися, але й послухати легенди про походження назви.

Неабиякі враження залишилися після відвідання Державного історико-культурного заповідника «Тустань». Це — середньовічна наскельна фортеця-град і митниця ІХ—ХVІ сторіччя, давньоруський наскельний оборонний комплекс, залишки якого розташовані поблизу села Урич. Цікаво було побачити у 3-D форматі відтворену на 90% дерев’яну забудову, що існувала на скелях. Дерева давно немає, а сліди в камені збереглися. Їх досліджували 33 роки. І сьогодні завдяки IT-технологіям, які використовуються в музеях, ми можемо не лише уявити, а й побачити це диво — поєднання природи і людської праці.

Також студенти побували у культурному центрі «Хата у Глубокім», якій близько 200 років, познайомилися з культурою та традиціями Бойківщини.

Море позитивних емоцій та вражень залишила екскурсія містом Лева. Місто величних пам’яток архітектури, розкішних храмів, старовинних площ, затишних вуличок, музеїв та галерей з унікальними мистецькими скарбами різних історичних епох , цікавих сучасних туристичних атракцій не залишило байдужим нікого.

Черговий раз коледжани ВоК НУХТ переконалися: Україна — прекрасна і варта того, щоб ми подорожували й вивчали її історію та сучасність.

Студенти висловлюють щирі слова подяки за організацію мандрівки дирекції Волинського коледжу та первинній профспілковій студентській організації ВоК НУХТ.