У Луцьку волонтер переконував студентів у перевагах життя без шкідливих звичок

«Твоє завтра залежить від твого вибору сьогодні», – із цією істиною погодиться, напевно, кожен. А особливо актуальна вона у молодому віці, коли перед людиною, що починає доросле життя, воно відкривається в усьому своєму розмаїтті. І від того, у чому людина бачитиме своє щастя, залежить, звісно, те чи буде вона дійсно щасливою. Про те, чому не варто замість справжнього життя, сповненого змістом і радістю, обирати примару наркотиків та алкоголю студентам Волинського коледжу НУХТ розповів волонтер Всеукраїнської християнсько-просвітницької організації «Нова надія» Петро Олексюк.

Він провів неформальну зустріч – лекцію із молодими людьми, що навчаються на ІІ курсі цього вишу за спеціальністю «Підприємництво торгівлі та біржова діяльність». У легкій та доступній формі Петро Олексюк розповів про шкідливість тютюнопаління, вживання алкоголю, і, звісно, наркотиків.

Свою позицію він доводив фактами, а саме, зокрема, тим що щороку в Україні 40 тисяч чоловік помирає від алкоголізму, від раку легенів, набутого внаслідок тютюнопаління, помер не один успішний чоловік, а наркотики щодня забирають мільйони людей у могилу по всьому світові.

«Я особисто сам бачив ці похорони, обличчя рідних. І в усіх цих людей, які зіткнулися із такими фатальними наслідками усе розпочиналося просто із цигарки», – наголосив Петро Олексюк.

Молодь почула і моторошну розповідь про жахливі обставини злочинів, у тому числі жорстоких вбивств, причиною яких стала саме оковита. Сама лекція викликала зацікавленість молодих людей, вони також поставили волонтеру і кілька своїх запитань.

«Я вірю в Бога, і ця моя віра у Господа, моя любов до ближнього спонукає мене займатися цією справою. Бо від того, яке покоління у нас виросте залежить майбутнє нашої країни. І якщо молодь віритиме у Бога, матиме цінності, то і Україна буде успішною», – зауважив, у коментарі «ВП» волонтер Всеукраїнської християнсько-просвітницької організації «Нова надія» Петро Олексюк.

«Зараз у цих молодих людей як раз формується світогляд. А телебачення, кіно, на жаль, формують неправильне уявлення про шкідливі звички. Мовляв це «нормально і модно». А насправді це зовсім не так, і наша молодь повинна знати правду», – додала викладач Волинського коледжу НУХТ Антоніна Філіна.

Оригінал статті розміщений на сайті “Волинська правда”