Підвищуємо професійну майстерність

Указом Президента України 2016-й рік проголошений Роком англійської мови. З урахуванням важливої ролі англійської мови як мови міжнародного спілкування, Указ підтримує програму Go Global, що визначає вивчення англійської мови одним із стратегічних напрямків розвитку нашої країни, та запроваджує поетапну сертифікацію вчителів іноземних мов з метою визначення рівня володіння ними мовою.

Безперервна освіта викладачів іноземної мови, їх співпраця із носіями мови, членами TESOL є запорукою професійної майстерності на заняттях з іноземної мови. Саме тому викладачі англійської мови за професійним спрямуванням Тетяна Андрусь та Вікторія Кавара взяли участь у ряді методичних семінарів, які були проведені за сприяння компанії Linguist Ukraine.

Так, за сприяння видавництва National Geographic у грудні 2015 року був проведений семінар, присвячений формату та критеріям оцінювання ДПА нового зразка 2016 року. Також у ході заходу надавались методичні рекомендації з розвитку навичок читання та письма для ефективної підготовки студентів.

15 березня 2016 року в місті Луцьк на базі ВІППО відбувся методичний семінар за участі Natalie Hammerton. Захід був присвячений розвитку навичок читання, письма та підготовці до екзаменів різного рівня з англійської мови.

Особливо насиченим та захоплюючим був методичний семінар, що відбувся 25 березня 2016 року за сприяння видавництва Express Publishing. Головним лектором був Steve Lever, британський викладач та методист. Він зупинився на особливостях розвитку креативності під час вивченням іноземної мови, розкрив особливості оцінювання та тестування студентів, ознайомив присутніх із новими методами, що можуть використовуватись при поточному оцінюванні. Викладачі нашого закладу активно долучились до обговорення питань, що розглядались, та взяли участь у створенні рольових ситуацій. За результатами семінарів Тетяна Андрусь та Вікторія Кавара отримали сертифікати.