Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій

Інтерактивні методи навчання на заняттях іноземної мови

В рамках заходів тижня дисциплін гуманітарної та соціально-економічної підготовки 25 березня викладач Тетяна Андрусь провела цікаве нетрадиційне заняття з іноземної мови за професійним спрямуванням.

Це був урок-конкурс на тему «Веселі технологи», у якому взяли участь студенти групи №55 спеціальності «Виробництво харчової промисловості». Дві команди-конкурентки «Deluxe» та «Skilful Technologists» змагалися, демонструючи свої знання з іноземної мови у сфері індустрії харчування.

На занятті використовувались інтерактивні методи навчання та мультимедійні технології, що сприяло кращому розумінні теми та підвищувало мотиваційну складову студентів як до вивчення англійської мови, так і поглиблення інтересу до майбутньої професії.

Студентам були запропоновані ситуативні завдання на створення драматичних діалогів. Ще обидві команди розв’язували на швидкість кросворди з лексикою професійного спрямування, доповнювали речення, удосконалювали навички аудіювання, демонстрували приготування традиційних українських страв, використовуючи програму Power Point, а на завершення переглянули короткосюжетний комедійний фільм «Mr Bean cooks spaghetti». Обране журі гідно оцінило роботу обох команд і зробило висновок, що перемогла дружба.

«Завданням сучасної освіти є ефективне перенесення наукової теорії у свідомість студентів і вміння успішно її застосовувати у практичній діяльності. У зв’язку з цим щораз більша увага у нашому коледжі приділяється інтерактивним методам, які сприяють швидкому та успішному впровадженню знань у професійне життя майбутніх фахівців», – ще раз наголосила на необхідності використання інтерактивних методів навчання голова циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки Тетяна Андрусь.

Волинський фаховий коледж НУХТ