Перші наукові спроби студентів коледжу в юридичній науці

images-4-_cr22 листопада в рамках проведення щорічного Всеукраїнського тижня права у Волинському коледжі НУХТ відбулась студентська конференція «Гарантування та захист прав людини як основа гуманізації суспільства».

Учасників конференції щиро привітала завідувач готельно-туристичного обслуговування Світлана Зінкевич, яка наголосила, що сьогодні студенти мають чудову можливість підвищити рівень знань у сфері правознавства, проявити себе та продемонструвати обізнаність у правовому полі. «Особливо цікавими і важливими є погляд і думка молодих людей, чий розум і серце відкриті до всього нового, до прогресу, досліджень. У мене завжди була, є і буде віра у наші власні сили і можливості. Це допомагає нам жити, творити, зростати», – такими словами підбадьорила учасників конференції викладач правознавства Вікторія Кавара.

У ході конференції студенти ІІІ курсу готельно-туристичного відділення охопили такі правові блоки: питання гендерної рівності в контексті прав людини представила Юлія Рудь, Анастасія Арендарчук висвітлила проблеми правових аспектів захисту прав учнівської молоді від насильства в процесі навчання, про захист прав журналістів доповідав Микола Фурс. Багато дискусійних питань виникло у присутніх при обговоренні проблеми правових аспектів трансплантації органів, про яку інформувала Христина Башурова. Не менш цікавими для присутніх були теми кіберзлочинності, прав та обов’язків неповнолітніх, про які доповідали Інна Вірна та Михайло Кухарчук.

Підготовка до заходу стала для студентів першою спробою проявити себе в дослідницькій діяльності, навчитися не лише виступати із повідомленнями на задану тематику, але і проаналізувати та систематизувати фактичний матеріал. Перші свої наукові спроби в юридичній науці студенти робили під керівництвом викладача правознавства Вікторії Кавари.