Навчальний тренінг з кібербезпеки

В межах проекту #CYBEREDUA2018, що спрямований на запровадження освітніх програм підготовки фахівців з кібербезпеки в професійних (професійно-технічних) закладах та коледжах, 26 листопада 2018 року на базі українського представництва мережної Академії Cisco за участю представників США та ГО «Українська Академія кібербезпеки» відбувся навчальний тренінг, в якому прийняли участь представники Волинського коледжу НУХТ: завідувач відділення інформатики та комп’ютерної техніки Володимир Величко та викладач кафедри інформаційних технологій Олександр Ройко.
Протягом тренінгу, який був заключним етапом on-line курсу «Intro to Cybersecurity» та проводився мережевою академією Cisco, а саме «Центром підготовки інструкторів та підтримки академій», прозвучали змістовні доповіді вітчизняних та закордонних спікерів на теми «Досвід США щодо впровадження спеціальності з кібербезпеки», «Змістовне наповнення навчальних програм з кібербезпеки та потреби індустрії». Доповіді отримали схвальні відгуки та викликали жваве обговорення.

В другій частині тренінгу пройшли практичні заняття з використанням спеціального обладнання та програмного забезпечення. В результаті успішного проходження тренінгу викладачі отримали масу позитивних вражень, удосконалили свої професійні навички, набули нових компетентностей в галузі кібербезпеки та отримали сертифікати. Досвід, набутий під час проходження тренінгу, планується впровадити до навчального процесу.