Наші досягнення і здобутки

Нещодавно відбулися обласні етапи VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнівської та студентської молоді.

Учні і студенти Волинського коледжу НУХТ взяли участь у цих конкурсах. Виконуючи завдання конкурсу, учасники продемонстрували загальну мовну культуру та творчі здібності. Відрадно, що вже традиційно наша молодь завойовує призові місця. Так, почесне ІІ місце у ІІ етапі VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка здобули учениця І курсу Ірина Уєвич (група № 10) та учениця ІІ курсу Марія Котович (група № 12). Здібних юнок підготували до конкурсу викладачі-філологи Наталя Кузик та Тетяна Степанюк.

Студенти Волинського коледжу також відзначилися і у ІІІ (обласному) етапі ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнівської та студентської молоді, виборовши почесне ІІІ місце. Славу коледжу примножили студентка Дубинюк Вероніка (група № 39) та учениці Наталя Яричин (група № 8), Дарина Басиста (група № 12). Переможці готувалися до конкурсу під керівництвом викладачів-філологів Олени Матвійчук та Тетяни Степанюк. «Було цікаво спробувати свої сили та визначити власний рівень знання рідної мови. Проводити такі заходи важливо, адже це один із дієвих засобів пробудити в молодого покоління цікавість до батьківського слова, занурити у мовний світ», – розповідає Вероніка Дубинюк, студентка спеціальності «Виробництво харчової промисловості».

Вітаємо переможців, викладачів та зичимо їм подальших успіхів і досягнень. А нам усім бажаємо усвідомлення того, що світ починається з слова, людина теж починається зі слова, і кожне слово, сказане й написане з любов’ю, зцілює, додає наснаги та засвідчує продовження свого роду й народу!