Андріївські вечорниці

Напередодні свята Андрія у гуртожитку Волинського коледжу НУХТ відбулися Андріївські вечорниці. Справжню атмосферу вечорниць створили учні груп №№ 10, 14 разом із своїми класними керівниками Надією Яковлюк та Наталією Паламарчук. Вечорниці провели за всіма правилами – з піснями, танцями, ворожіннями. Головною темою вечорниць було хвилююче питання, яке цікавить незаміжніх дівчат, – коли вони врешті вийдуть заміж та хто буде майбутній чоловік.
Народні пісні, щирий сміх, приємна атмосфера залишили незабутні враження і теплий спогад. Всі присутні мали змогу поринути у світ давніх традицій святкування, стали учасниками різноманітних дівочих ворожінь, парубоцьких забав, цікавих ігор. Учасники вечорниць могли скуштувати традиційні українські страви: вареники, пиріжки, які манили своїм чудовим запахом і від різноманітності яких розбігались очі.
На Андріївських вечорницях учні коледжу ще раз довели, що у нашого народу багаті та цікаві обряди та традиції, залишені в спадок від наших предків. Їх потрібно пам’ятати та шанувати, адже щасливого майбутнього ми можемо досягти лише пам’ятаючи наше славне минуле.