Налагодження співпраці

,

В рамках функціонування Центру розвитку кар’єри, в приміщенні Волинського коледжу Національного університету харчових технологій відбулася презентація роботодавця.

На зустріч було запрошено представника мережі кав’ярень-пекарень – «Франс.уа». Захід проведено для студентів-випускників, які навчаються за професією «кухар», «офіціант», «бармен», «майстер ресторанного обслуговування» , спеціальностей «готельно-ресторанне обслуговування» та «харчові технології». Представник роботодавця – Вікторія Зилінська розповіла присутнім про особливості закладу, про систему мотивації , можливість кар’єрного росту і чим кав’ярні-пекарні «Франс.уа» відрізняються від інших закладів ресторанного господарства , а також про переваги працевлаштування саме у їх заклад, пропонуючи учням та студентам офіційне працевлаштування, гнучкий графік роботи, індивідуальний підхід до кожного, соціальні пакети, можливості навчання на робочому місці, кар’єрний ріст. Наголосила, що завжди раді бачити у себе в команді молодих енергійних людей, які мають бажання працювати, навчатись новому та професійно зростати.

Слід відзначити, що такі ярмарки для нашого коледжу вже стали традиційними. Тісний зв’язок з роботодавцями сприяє кращій адаптації студента при майбутньому працевлаштуванні.

Значна затребуваність наших студентів та учнів на ринку праці свідчить про високий рівень підготовки в коледжі та високий професіоналізм викладачів та майстрів.