Студенти ВоК НУХТ взяли участь у «Your Lutsk Quest»

Молодіжний центру Волині провів для креативної молоді квест під назвою «Your Lutsk Quest». Загалом було сформовано 10 команд з різних навчальних закладів та молодих людей, які взяли участь у заході. Студенти із Волинського коледжу НУХТ теж взяли участь і сформували команду «Кактуси», до складу якої увійшли Макс Хваль, Михайло Гнатюк, Дмитро Чернацький, Світлана Андрійчук та Ольга Дембицька.

Впродовж трьох з половиною години учасники заходу виконували різнопланові змагання: шукали необхідні об’єкти на карті, розгадували загадки, дізнавалися інформацію про різноманітні організації, які діють в Луцьку, будували слова із букв, грали в настільні ігри, відгадували визначні українські постаті та отримували за це бали. Команда студентів від Волинського коледжу НУХТ показала високий рівень підготовки, продемонструвала високий рівень ерудиції та спритності і прийшла на фініш за 30 хв до завершення квесту. Після того, як усі команди зібралися було продемонстровано бої у лицарських обладунках, також усі бажаючі могли потанцювати середньовічні танці.

У загальному підсумку команда коледжу зайняла 4 місце, за що кожен з учасників отримав диплом, подарунки у вигляді магнітиків та гру «Криївка». Участь у заході принесла студентам море незабутніх вражень, хороший досвід роботи у команді, гарні емоції.