Ми любимо Луцьк

Студенти групи № 59 нещодавно побували на екскурсії в головній пам’ятці Луцька – в Замку Любарта.

Відвідали єдиний в Україні музей дзвонів, який розміщений у Владичій вежі, оглянули експозиції з фондів Державного історико-культурного заповідника: кераміку, вироби з металу, меблі. Особливо незабутнє враження отримали від експозиції старовинних книг та зброї. Не могли оминути студенти своєю увагою підземелля, про які існують безліч легенд. Мало в якому місті зберігся настільки розбудований комплекс приміщень та підземних ходів. В них виявлено поховання луцьких князів, єпископів, багатих міщан. В одній із князівських гробниць виявлено серед останків скелет, прострілений татарською стрілою – за припущеннями істориків, це гробниця князя Ізяслава Інгваровича.

Певна річ наші екскурсанти піднялися на оглядовий майданчик, з якого відкриваються чудові ландшафти. Тут можна довго стояти, милуючись краєвидами не тільки на Замок, а й на чималу територію міста.

Студенти пишаються і радіють з того, що живуть саме у Луцьку. Тут тихо і спокійно, чисто і п’янко пахне Європою, щирі та привітні містяни з відкритими поглядами та мелодійною волинською говіркою.