Ми – чемпіони області зі спортивного туризму

Команда Волинського технікуму НУХТ взяла участь в обласних змаганнях з туризму серед студентів ВНЗ та учнів ПТНЗ, присвячених 75-й річниці створення Центру туризму, спорту та екскурсій на туристській базі «Табір Сонячний».
У змаганнях взяли участь більше 160 кращих спортсменів області. Наша команда складалася з 8 студентів, 1 тренера-представника (викладач фізичної культури Сергій Гапонюк) та 1 судді (викладач Катерина Осійчук).
Упродовж трьох днів відбувалися як командні, так і особисто-командні змагання. Команда Волинського технікуму НУХТ стала кращою у заліку серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації та завоювала І місце. У комплексному заліку, який складався із результатів змагань з пішохідного, водного та велосипедного туризму, наші спортсмени-туристи здобула ІІ місце серед вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, поступившись лише команді Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
Особливого вміння та відваги потребували командні змагання з водного туризму у класі суден катамаран, змагання зі спортивного орієнтування «Лабіринт», «Смуга перешкод», змагання з велосипедного туризму на дистанції «Велоралі». Прекрасно відзначилися наші студенти і у особисто-командних змаганнях з велосипедного туризму на дистанції «Фігурне водіння велосипеда» та на дистанції «Велокрос».
Дирекція, учні та студенти Волинського технікуму НУХТ щиро дякують та висловлюють своє захоплення технічною та тактичною майстерністю Роману Бобчанікові (група 3), Богдані Дорощук (група 44), Сергієві Самчуку (група 5), Вікторії Сюйві (група 15), Анні Пігулі (група 20), Антонові Шевчуку (група 7).
Переможці та призери отримали Дипломи та Грамоти управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації, кубки і медалі.