Мандрівний вішак-2017 у стінах Волинського коледжу НУХТ

15-17 вересня в Луцьку відбулася цікава визначна подія в культурному житті Луцька – фестиваль «Мандрівний вішак-2017».  Показати свої творчі доробки приїхали театральні колективи з Литви, Польщі, Ірану та різних куточків України, зокрема митці з Києва, Полтави, Львова, Рівного, Запоріжжя та Сєвєродонецька. Організатором заходу став театр-студія «ГаРмИдЕр» і Департамент культури Луцької міської ради, співпраця з якими вже стала традиційною для нашого навчального закладу. Тож студенти коледжу прийняли активну участь не тільки в якості глядачів, але й в організації даного заходу.

Студенти, викладачі та майстри відділення «Харчових технологій» організовували харчування для гостей заходу. Для наших студентів це була хороша можливість краще ознайомитись та попрактикуватись в приготуванні національних страв різних країн. Поряд з традиційними стравами української кухні ми вражали гостей стравами вегетаріанської, веганської та іранської кухонь. Гості заходу залишились дуже задоволені якістю приготовлених страв та рівнем обслуговування, що свідчить про високу майстерність наших вихованців. Закордонні гості були вражені рівнем знань іноземної мови, адже студенти майже вільно спілкувалися англійською та польською мовами.

Варто також зазначити, що вистава «Хелемські мудреці», яка проходила в стінах нашого навчального закладу і закривала фестиваль, зарядила глядачів вибухом позитивних емоцій.

У матеріалі використано фотографії інтернет-видання Волиньпост