Перемога в обласних туристських змаганнях серед працівників освіти

14-16 вересня поблизу одного з семи природних чудес України озера Світязь,  на базі дитячого табору «Супутник» відбулися обласні туристські змагання серед працівників освіти. Змагання проводились з метою підтримки, розвитку та популяризації спортивного туризму, орієнтування та краєзнавства серед педагогів Волині.

Освітяни змагалися у трьох різних групах: група «А» – збірні команди районів (міст) області; група «Б» – збірні команди працівників управлінь освіти міських рад, відділів освіти райдержадміністрацій та група «В» – збірні команди працівників установ навчальних закладів обласного підпорядкування, вищих навчальних закладів та ВІПО.

Команда Волинського коледжу НУХТ на чолі з директором коледжу, заслуженим працівником освіти України І.В Корчуком та у складі 6 представників: К.Осійчук, А.Мисковець, А.Пахолюка, Г.Гайдук, С.Гапонюка, В.Мартинюка, взяла участь в даному заході. Учасники боролися в різних естафетах, таких як «Спортивне орієнтування», «Смуга перешкод» та комбінованої естафети з велосипедного та водного туризму. Конкурсна програма включала в себе також конкурс кашоварів, краєзнавчу вікторину та конкурс туристської самодіяльності.

Завдяки командній роботі, підтримки дирекції і профспілкового комітету коледжу учасники нашої команди в загальному заліку вибороли перше місце в групі «В», та були нагороджені медалями, грамотами, подяками Центру туризму, спорту та екскурсій Управління освіти, науки та молоді Волинської обласної держадміністрації. Головним призом змагань був кубок переможців, котрий команда привезла в навчальний заклад і який поповнить і не без того великі здобутки коледжу.