На допомогу молодим викладачам та майстрам виробничого навчання

21 вересня розпочались заняття в «Школі професійної адаптації молодого та малодосвідченого педагога». Метою створення Школи є адаптація молодих викладачів (майстрів виробничого навчання)  у колективі, їхнє самоствердження й професійне становлення. До складу “Школи професійної адаптації молодого та малодосвідченого педагога”  входять молоді та малодосвідчені спеціалісти, їхні наставники й педагоги, які готові передавати накопичений досвід, психолог навчального закладу, методисти.

В програмі Школи ознайомлення з нормативно-правовою документацією щодо організації навчально-виховного процесу, вимогами до її оформлення, вивчення структури навчальних занять різних типів, методики їх проведення, проектування, навчання у досвідчених педагогів.

Для слухачів Школи будуть прочитані лекції, проведені навчальні семінари, практичні заняття, тренінги.

На першому засіданні в результаті анкетування визначено яку методичну допомогу хотіли б одержати молоді спеціалісти від методичного кабінету, методиста, голови циклової комісії. Разом із методистом коледжу Богдан Г.І. вивчались питання щодо вимог до оформлення документації, яка входить до навчально-методичного комплексу, алгоритм роботи педагога над індивідуальною науково-методичною проблемою, зміст та  оформлення звіту за результатами першого року роботи.