Луцькі рятувальники навчали студентів коледжу

27 квітня у рамках проведення тижня цивільного захисту викладач предмета «Захист Вітчизни» Ігор Онісімов організував зустріч студентів коледжу з пожежною командою та представниками прес-служби Луцького міськрайонного відділу управління ДСНС України у Волинській області.

На початку зустрічі начальник відділу агітаційно-пропагандистської роботи центру забезпечення діяльності, майор служби цивільного захисту Ірина Варварук провела теоретичну частину заняття. Під час відеолекції вона розповіла основи протипожежної безпеки, правила поводження з вибухонебезпечними предметами, звернула увагу на тактику поведінки людини під час артобстрілів та терористичних актів.

Потому навчання перейшло у практичну площину. У дворі коледжу студенти мали можливість ближче ознайомитись з пожежно-технічним обладнанням. Насамперед студентам показали сучасний пожежний автомобіль, який є одним з найкращих в області. Молодь мала змогу роздивитися технічне оснащення машини: насоси, пожежні рукави, стволи, гідравлічні інструменти тощо.

Пожежна команда блискуче представила свою роботу під час різних надзвичайних ситуацій. Аби студенти також відчули себе в ролі вогнеборців, їм дозволяли одягнути одяг пожежника та приміряти апарати на стисненому повітрі.

На завершення зустрічі присутні подякували рятувальникам за їхню важку, але життєво необхідну працю.