І знову зустріч…

З нагоди 75-річчя від дня народження Ірини Жиленко, української поетеси, лауреата премії імені Т.Г. Шевченка (1996 рік) студенти та викладачі відділення загальноосвітніх дисциплін підготували і провели поетичний калейдоскоп «Ірина Жиленко: «Я – світло, я – вітер, я – біг по піску…».

Приємно констатувати факт багаторічної плідної співпраці відділення загальноосвітніх дисциплін Волинського коледжу НУХТ та Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки. Завдяки такому співробітництву був підготовлений та проведений не один чудовий та змістовний захід.

Так і цього разу молодь коледжу представила цікаву презентацію і розповідь про життєвий та творчий шлях письменниці. Кожен із прочитаних віршів Ірини Жиленко, подарував присутнім свято зустрічі із справжньою поезією. А її не може бути без яскравої образності, польоту фантазії, вміння поєднати найтонший ліризм із іронією і гротеском. Студентам хочеться вірити, що утвориться спільнота людей, які відчувають красу. Саме про них писала Ірина Жиленко:

Ми — це дихання тисячі щасть.
Ми — це ніжність небес на щоці.
Ми — це ти, і ось той, і ось та —
невичерпна безсмертна спільність.
Ми — це щедрість і доброта.

Людина, яка прагне створити таке суспільство, назвала себе «homo ferіens» — людина святкуюча. Тож нехай вірші Ірини Жиленко стануть популярними, можливо тоді в світі з’явиться більше оптимістів, більше щасливих і добрих людей.