27 листопада 2017 р. у рамках тижня циклової комісії «Виробництва та технологій» відбувся кулінарний брейн-ринг.
Участь в інтелектуальній грі взяли студенти третього курсу відділення «Харчових технологій», котрі були учасниками таких чотирьох команд:
– «Смайлики» – ст. гр. № 59/29: Богдана Харчук, Тамара Булачок, Станіслав Радчук, Оксана Стрежеус, Олександр Форманюк;
– «Мандарини» – ст. гр. № 29: Ірина Олексин, Ангеліна Самолюк, Назарій Дунаєвський, Владислав Чалайдюк, Лілія Грицак;
– «Шалені голубці» – ст. гр. № 29: Вікторія Коваль, Юрій Миронюк, Дмитро Вознюк, Богдан Гапонюк, Владислав Багінський;
– «Дегустатори» – ст. гр. № 59: Олександр Турчановський, Михайло Миронович, Таїсія Смидюк, Марія Мелехова, Світлана Карпук.
Справжній технолог, майстер своєї справи повинен не тільки знати технології та досконало володіти технікою приготування страв та виробів, але і бути всебічно розвиненою особистістю, знати витоки кулінарії, цікаві історичні та статистичні факти, уміти зацікавити людину мистецтвом кулінарії.
Гра складалася із трьох турів: розминки, двох півфіналів та фіналу.
Найактивнішою під час розминки була команда «Шалені голубці». За результатами другого туру перемоги здобули команди «Мандарини» та «Дегустатори», які і пройшли у фінал. Одразу було видно, що це сильні і гідні суперники. Зал був переповнений, а в повітрі витала атмосфера спортивної інтелектуальної боротьби.
«Наш брейн-ринг – це не лише позитивні емоції і корисний досвід, а й інтелектуальний розвиток», – розповідає організатор заходу Мар’яна Повар.
Гра пройшла весело і захопливо. Учасники показали хороший рівень знань з обраної професії, а гості засвоїли цікаву нову інформацію.
Підсумовуючи результати інтелектуальної битви, голова журі Тетяна Семенюк відзначила, що усі учасники впоралися із поставленими завданнями, а також проявили творчі, креативні, комунікативні й організаторські навики, вміння працювати у команді та отримали не лише знання, але й новий досвід, гарний настрій та позитивні емоції. Кращими знавцями кулінарних таємниць стала команда «Дегустатори».
Проведення таких заходів сприяє підвищення у майбутніх технологів інтересу до обраної професії, надає можливості студентам для прояву їх творчих здібностей, виховує почуття відповідальності. Та й навчання стає не просто рутиною, а захоплюючим заняттям. І вчитися – цікаво!