У юнацькій бібліотеці для студентів ВоК НУХТ відбувся показ фільму

29 листопада у юнацькій бібліотеці для студентів ВоК НУХТ відбувся показ фільму «Боротьба Джамали» в рамках мандрівного фестивалю документального кіно Docudays UA.

У цій стрічці шведська журналістка Елін Йонссон розповідає історію співачки та її сім’ї.

«Що стане з цим світом, якщо ми станемо байдужими до нього» – говорить Джамала. Так, нам не треба стирати пам’ять, оскільки, історія повториться і ми знову почнемо хапатись за голову і думати, чого ж ми на своїх помилках не вчимось.

Фільм занурює в спогади депортованих кримських татар, пов’язаних з депортацією, а згодом і анексією.

Першим найбільш сильним враженням від фільму навіть ще до його закінчення були кадри Криму. 2014 рік пройшов, люди в екранах телевізорів своє відговорили, підняли ажіотаж… і замовчали, а інші – забули. І не тільки про Крим ми забули. Про багато чого. Звикли і забули. І тільки тоненький голосок совісті десь всередині говорить, що так не повинно бути.

Після перегляду зі студентами спілкувалися переселенці з Криму Ридван Зекір’яєв та Голова ГО «Кримські татари Волині» Сервер Зейнідінов, до слова, Сервер Зейнідінов у Луцьку мешкає з моменту проведення злощасного референдуму у рідному Криму. І хоч чоловік запевняє, що на Волині почуває себе більш, ніж комфортно, бо живе у своїй країні, все ж зізнається, що його серце – у рідному Джанкої, але не в окупованому, а українському.