Cтуденти ВоК НУХТ взяли участь у свічковій ході, присвяченій Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом

У Луцьку у Всесвітній день боротьби зі СНІДом студенти Волинського коледжу НУХТ взяли участь у свічковій ході та заході, який відбувся на Театральній площі міста Луцька.

Студенти навчальних закладів із лампадками, плакатами і червоними стрічками стартували від Луцького медичного коледжу і пройшли центральною вулицею міста. Дорогою до головної площі молодь роздавала перехожим інформаційні буклети.

На Театральному майдані, де проходив захід до Всесвітнього дня боротьби зі Снідом, студенти виклали з лампадок стрічку – міжнародний символ боротьби зі СНІДом. Поруч працювала лабораторія на колесах, де кожен мав можливість безплатно зробити експрес-тест на ВІЛ/СНІД.

Головна мета таких заходів – привернути увагу суспільства до проблеми, що є актуальною для багатьох країн світу, підтримати ВІЛ-позитивних людей, яких за офіційною статистикою лише на Волині понад дві тис.

Обізнаність про захворювання, здоровий спосіб життя та вчасна діагностика знижують ризик інфікування. Заходи, що відбуваються у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, підвищують рівень обізнаності про це захворювання, його профілактику. Адже всім відомо: поінформований – значить попереджений.