Круглий стіл “Європейське майбутнє України”

«Україна – це Європа, і так має бути завжди»
шведська журналістка

Європейський союз представляє 27 країн, які об’єдналися на основі спільних людських і демократичних цінностей для досягнення стабільності, миру та процвітання. Україна також знаходиться на шляху до європейської спільноти.  23 червня 2022 року Європейська рада офіційно надала Україні статус кандидата на вступ до ЄС.

А яким же буде майбутнє нашої держави? На це запитання намагалися відповісти учасники євроклубу Волинського фахового коледжу НУХТ. Разом з керівником Оксаною Харковською, здобувачі освіти організували круглий стіл “Європейське майбутнє України”, де презентували свої есе на цю тему. Варто зазначити, що всі студенти бачать нашу державу в європейському товаристві серед демократичних країн з вільними поглядами.

“Якою буде наша рідна країна – залежить від кожного з нас. Ще з давніх часів Україна була європейською країною. Але, на жаль, тривале перебування України під владою іншої країни закрило двері до європейської спільноти на значний період часу. Також це позначилось на тому, що безліч людей з усього світу вважають Україну частиною росії. Тож 24 лютого 2022 року усе змінилось… Нарешті світ дізнався про Україну як сильну, незламну, суверенну, єдину державу. За жахливих умов Україна зуміла заявити про себе як про націю, в якої є своя культура, мова та традиції. І все більше українців задумуються про своє майбутнє саме у Європі” – розпочали виступ Катерина та Тетяна Дубчук.

“Проте варто усвідомлювати, що не тільки нам потрібне членство у ЄС: Європа з Україною стане сильнішою та ще більш прогресивнішою. Ми володіємо базою, аби створити умови на нашій території для розвитку багатьох підприємств, культурного забезпечення, активної співпраці з європейськими організаціями, що фінансово та культурно збагатить становище не тільки українців, але й ЄС”, – підсумувала студентка 4 курсу Діана Нестерова.

Україна – європейська нація! Наша молодь – діти сучасної Європи, які прагнуть миру і мають величезне бажання будувати своє майбутнє і разом з європейськими країнами майбутнє нашої рідної України!