Кольори щастя

Кажуть, що щастя – кольорове, воно веселе, дивовижне, радісне, прекрасне. Воно робить людину світлою, доброю, щирою, радісною…

Студенти-першокурсники груп КІ-11, КІ-12 продовжили традицію риторичних перерв на головній площі нашого коледжу.

Здобувачі освіти розповіли, що з давніх-давен щасливим вважалося число 7. У багатьох народів число 7 увійшло до легенд, прислів’їв та приказок, як синонім чогось великого та непорушного. Кажуть, що число сім – магічне. Мабуть, це і справді так. Бо у світі багато чого позначено числом сім. Зокрема, Бог створив світ за 7 днів.

Кожен з учасників розповів, що для кожного з них є щастя. Щастя – це вічна дорога земна, Щастя – це літо, зима і весна, Щастя – це сонце, злива і сніг, Щастя – це пісню ділити на всіх. Щастя – це віра в добро і любов, Щастя – це музика вільних дібров, Щастя – це друзі і рідний твій дім. Щастя – це світ, подарований всім.

Бурцева Даря, Клімук Марія, Дехтярук Владислав, Ковалок Владислав, Любклянчук Іван (КІ-11), Гвоздецький Андрій, Кутас Михайло, Сайкевич Максим, Рудницький Дмитро. Шабала Катерина (КІ-12) дебютували в навчанні мистецтва публічного виступу.

Викладач української мови та літератури Бурило Л.О.