День святого Валентина у ВоК НУХТ

День всіх закоханих — це свято, сповнене романтики, кохання та ніжності,  приємних сюрпризів та подарунків. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.

З нагоди Дня святого Валентина у Волинському коледжі НУХТ відбувся розважально-інформаційний захід, який підготували євроклубівці  та учасники художньої самодіяльності коледжу. Присутні на заході мали змогу дізнатися цікаву інформацію про історію виникнення дня закоханих, про символіку та традиції святкування цього свята у різних країнах світу. Євроклубівці підготували багато цікавих фактів, що стосуються Дня святого Валентина та розповіли легенду про перебування святого в Україні, а точніше в Київській Русі. Весь захід супроводжувався презентаціями та відео, а учасники художньої самодіяльності підготували чудові музичні та танцювальні номери.

А напередодні студрадою ВоК НУХТ у соцмережі був організований фотобатл на “Найгарнішу пару коледжу”. Переможцями стали Діана Горолюк (студентка групи ГРС-31) та Володимир Марценюк (студент групи КІ-31). У подарунок пара отримала небесні ліхтарики.

Ось так щиро, різнобарвно, з гарним настроєм відзначили День святого Валентина наші студенти.

Вітаємо зі святом! Любіть, кохайте, дивуйте, цінуйте, поважайте, пробачайте, цілуйте, обіймайте… Не лише в день закоханих – щодня!

Харковська О.М.