Розпочався тиждень циклової випускової комісії інформаційних технологій

З 17 по 21 лютого у коледжі проходить тиждень циклової випускової комісії інформаційних технологій.

З нагоди відкриття заходу голова циклової комісії інформаційних технологій к.т.н. Олександр Ройко познайомив присутніх з програмою тижня. Зокрема протягом тижня відбудеться ряд конкурсів та олімпіад, які дадуть змогу проявити студентам свої таланти та продемонструвати рівень володіння сучасними інформаційними технологіями. Голова комісії закликав студентів активно долучатися до участі в заходах, побажав учасникам успіхів та творчого завзяття.

Стартував тиждень циклової комісії із веб-квесту, який дозволить учасникам позмагатися в кмітливості та вмінні розв’язувати логічні задачі засобами інформаційних технологій. З умовами проведення квесту студентів ознайомив викладач Олександр Юхта. Всі бажаючі, студенти та учні коледжу, незалежно від професії чи спеціальності, можуть прийняти участь в даному конкурсі. Квест буде проходити протягом тижня, із підведенням підсумків в п’ятницю.

Для реєстрації на участь у веб-квест заповніть форму за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf5KL8PZgRUO_vOMf268swLzoo6YPphOn7PnIxludcKtZsbOA/viewform.

Ройко О.Ю.