Благодійний ярмарок на підтримку наших воїнів

Наші коледжани продовжують допомагати Збройним силам України. Наготувавши багато духмяної випічки, різноманітних ошатно оздоблених смаколиків, студенти та викладачі долучилися до Благодійного ярмарку, який розгорнувся на подвір’ї Свято-Троїцького собору у свято Водохреща. Наша продукція довго на прилавках не затрималася і за декілька годин все було продано. Адже кулінарні вироби майстрів коледжу вже знайомі лучанам та припали до смаку. У малечі найбільший попит викликали, звісно, солодощі, особливо печиво «Пес Патрон».

Студентки групи М-21 відділення економіки і підприємництва Вероніка Майданець та Оксана Голянська, які цього дня були в ролі продавчинь, розповідають, що отримали велику моральну насолоду від своєї роботи, адже всі виручені кошти передали спецпризначенцям із волинського загону «Любарт», які кожного дня боронять кордони України та оберігають наш спокій.

Дякуємо всім, хто долучився до цієї корисної справи, бо благодійність для освітянської родини – це бажання ділитися часом, любов’ю, добром та підтримкою наших захисників.