Зустрінемо Перемогу у чистому місті!

15 квітня стартувала традиційна екологічна толока «Чисте довкілля» відповідно до розпорядження Луцького міського голови та дня благоустрою територій населених пунктів, з метою поліпшення стану довкілля, благоустрою.

Колектив нашого коледжу взяв активну участь в екологічному заході, який став уже доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища.

Ми живемо на найдивовижнішій планеті – планеті світлих сонячних ранків, яскравих лагідних днів і тихих зоряних ночей, що пахнуть м’ятою та матіолою. На планеті, що дарує найщиріші почуття і щастя тим, хто шанує, любить та оберігає її. Земля дає нам безліч скарбів і можливостей для втілення наших планів, розвитку наукових ідей, реалізації здібностей. На сьогодні, в непростий період, особливо гостро відчуваємо цю загальнолюдську потребу в любові та турботі за наш спільний дім. У ході екологічної акції ліквідовано засмічення вздовж русла річки Стир. Розчищено територію прибережної смуги р. Стир від вул. Драгоманова до вул. Замкової (правий берег) та територію прибережної смуги р. Стир.

Щиро дякуємо усім активним учасникам екологічної толоки «Чисте довкілля» так, як упорядковування та приведення до належного естетичного стану території в нашому місті, освітньому закладі та безпосередньо довкіллі – це обов’язок кожної людини. Це ознака нашої культури та свідомий обов’язок громадськості.

Давайте частіше будемо долучатися до заходів благоустрою, а не лише під час проведення подібних акцій. І головне, усім потрібно дотримуватись відомого вислову: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять»!

Разом ми сила, разом ми Україна! У цьому і є суть толоки 2022!

Лариса Поліщук