Загинув наш випускник

Часто кажуть, що війна відбирає у нас найкращих. Надійшла трагічна звістка про загибель Героя, нашого випускника, який ціною власного життя дав можливість нам жити і виживати.

Михайло Ліщина загинув 27 березня у результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання на Миколаївщині. «Мій обов’язок: захищати Україну від ворогів!» — було життєвим кредо загиблого Героя, який до останньої хвилини свого життя обороняв рідну країну.

Довідково. Ліщина Михайло Сергійович народився 12 листопада 1990 року. У 2008 році закінчив ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Шклинь. У 2008-2009 роках навчався у нашому освітньому закладі за професією електромеханік електронних обчислювальних машин.

У 2010 році був призваний до лав Збройних сил України, служив у Повітряному командуванні «Захід». У 2014 році був мобілізований до Збройних сил України, служив у 51-ій механізованій бригаді. Побував у найгарячіших точках АТО. 2015 року був демобілізований. Отримав нагороду «Учасник бойових дій».

30 березня 2016 року підписав угоду на контрактну службу в Збройні сили України, пройшов перепідготовку в 184-ому навчальному центрі Національної академії сухопутних військ України в с. Старичі Львівської області, побував у зоні АТО в Станиці Луганській у складі 3-го батальйону 14 бригади.

Війна 2022 року не залишила Михайла байдужим та змусила патріота України боронити свою рідну землю від окупанта.

Спочивай з миром, Герою! Вічна Слава Тобі у віках!