Зустріч з учасником АТО

На виконання плану національно-патріотичного виховання у Волинському коледжі НУХТ проведено зустріч з Юрієм Черкашиним, учасником АТО, заступником командира окремої роти «Черкаська січ» 93-ї окремої механізованої бригади, який очолює громадську організацію «Сокіл».

Юрій Черкашин розказав студентам, які загрози представляє для України російська агресія. Адже він на власні очі бачив безправне становище українців на окупованих територіях. Він наголосив: «Ми не потрібні Росії ні як партнери, ні як союзники. Їхня мета тотальна окупація України. Тому кожен українець має усвідомити небезпеку загрози російської агресії і бути готовим до захисту України».

Юрій Черкашин продемонстрував студентам військові обладунки сучасних військових, розказав основні правила безпечного поводження зі зброєю.

Він показав студентам, як користуватися бронежилетом 5-го класу захисту, розвантажувальною системою, підсумками, захисною і розвантажувальною екіпіровкою, каскою, зброєю. Він наголосив, що особливо важливо для військових мати бойову аптечку, яка містить засоби для зупинки крові, індивідуальні перев’язувальні пакети, бинти, жгути, препарат Целс.

Студенти мали змогу приміряти військові обладунки та набути основні навички правильного користування зброєю.

На завершення заходу Юрій Черкашин зазначив, що обов’язок кожного громадянина боронити рідний край, свою родину, країну. І до цього потрібно бути готовим в будь-яку хвилину.