Зустріч з інспектором Сектору ювенальної превенції

Сьогодні в коледж завітала інспекторка СЮП Луцького РУП ГУНП у Волинській області лейтенант поліції Шнайдер Ольга Анатоліївна, яка розповіла студентам та учням про: види правопорушень, які часто трапляються у молодіжному середовищі та на вулиці; правила безпечного поводження в Інтернеті, акцентувалась увага на видах відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення. Особливу увагу приділили темі нової молодіжної субкультури ПВК «Редан».

Особливістю даної субкультури є те, що її учасники розважаються масовими бійками. Представники цієї субкультури стверджують, що виступають проти «офніків» (сучасна назва гопників та хуліганів), «скінхедів», футбольних фанатів, мігрантів, осіб неросійської зовнішності… Молоді люди одягають чорні футболки з зображенням павуків і цифрою 4.

Інспекторка також розповіла присутнім про види булінгу та відповідальність за булінг, а також про небезпеку підозрілих сайтів, та протидію ІПСО (інформаційно-психологічна спеціальна операція).

Практичний психолог коледжу Галина Козак закликала присутніх розвивати критичне мислення та розповіла як забезпечувати інформаційну гігієну під час військового стану.

Зустріч пройшла у формі діалогу, всі отримали корисну інформацію.