Зустріч викладачів Національного університету харчових технологій із випускниками коледжу

Перед випускниками коледжів у процесі формування орієнтирів на майбутнє гостро постає проблема професійного самовизначення. Молодь потребує підтримки і кваліфікованої допомоги у виборі подальшого отримання якісної освіти. З цією метою у коледжі відбулася онлайн-зустріч науково-педагогічних представників Національного університету харчових технологій із випускниками відділень харчових технологій і туризму та готельно-ресторанної справи. 

Подобій Олена Валеріївна, кандидат технічних наук, доцент, директор центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності НУХТ привітала всіх учасників, які долучилися до заходу. Вона розповіла про перспективи навчання в університеті  та наголосила на важливості отримання якісної  вищої освіти для подальшого життєвого успіху. Адже всім хочеться реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від професійної діяльності.

Цирульнікова Віта Валентинівна, кандидат технічних наук, доцент,  декан факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка презентувала освітні програми, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, розповіла про потужну матеріально-технічну базу, єдність наукового й освітнього процесів, міжнародні практики та стажування, можливості подальшого працевлаштування.

Тищенко Олена Михайлівна, старший викладач, заступник декана факультету по роботі зі студентами  та здобувачі освіти університету, одна з них наша випускниця Поліна Ляхович, розказали про цікаве студентське життя та можливості всебічного розвитку.

Запорожець Юлія Владиславівна, кандидат технічних наук, доцент,  відповідальний секретар приймальної комісії надала вичерпну інформацію про умови вступу  на базі диплому фахового молодшого бакалавра у 2024 році.

Під час онлайн-спілкування випускники мали змогу поставити запитання та отримати на них відповіді. Наприкінці зустрічі майбутніх абітурієнтів запросили на навчання до Національного університету харчових технологій.

Бажаємо всім абітурієнтам зробити вірний вибір своєї майбутньої професії!

Алла ГОЛУБ, Оксана ЦІСАР