Ставлення українців до Північноатлантичного альянсу періодично змінювалося. Після повномасштабного нападу росії на Україну все більше українців почали задумуватися над тим, чи існувала б така загроза для країни, якби вона вже була членом НАТО? Громадяни в переважній більшості підтримують вступ України до цього військового блоку з метою отримання гарантій безпеки.
Проте не дивно, що думки про Північноатлантичний альянс були різними, адже стосовно НАТО серед громадян виникало дуже багато суперечок та міфів, які і розглянули на черговому засіданні учасники євроклубу Волинського фахового коледжу НУХТ.
Студенти проаналізували найпоширеніші стереотипи нашого населення щодо НАТО: «агресивний блок», «проти росії», «членство — дороге», «диктатура США», «втрата суверенітету», «перетворення України на військову базу» та інші міфи.
Здобувачі освіти дійшли висновку, що НАТО не є агресивним блоком, а організацією, завданням якої є колективна безпека та оборона. Альянс дуже допомагає у підготовці українських захисників на території країн-членів. Саме там з допомогою іноземних інструкторів тисячі наших військових опановують сучасні навички ведення бойових дій. Захисники України дуже швидко освоюють нову західну зброю та військову техніку, яку надали країни НАТО, та ефективно використовують її у боротьбі з російським агресором.