Знайомство з коледжем

Традиційно, у перші дні навчання, викладачі та студенти відділення готельно-туристичного обслуговування проводять екскурсії навчальним закладом та прилеглих до нього територій історико-культурного заповідника «Старе місто».

Такі оглядові екскурсії дають змогу студентам-першокурсникам зорієнтуватися в поки ще  малознайомих для них місцях. Сьогодні цікаву та змістовну екскурсію провів студент ІІІ курсу готельно-туристичного відділення Микола Фурс, який представив новоприбулим студентам аудиторії, лабораторії, навчально-матеріальну базу коледжу. Звісно, завітали і до бібліотеки, яка вже майже півстоліття функціонує у навчальному закладі.  За цей час бібліотека стала для студентів, учнів, викладачів та співробітників коледжу інформаційним та навчальним центром. Адже неможливо уявити навчальний процес без книги: підручника, творів художньої літератури, наукових та довідкових видань. У бібліотеці наявна комп’ютерна техніка з доступом до мережі Інтернет, що полегшує розумову працю, прискорює процес отримання і опрацювання інформації, швидкому пошуку літератури.

Потому екскурсію продовжили у підземеллях, які знаходяться під Кафедральним костелом Петра і Павла та будівлею колишнього Луцького колегіуму (сьогодні це приміщення Волинського коледжу НУХТ). «Луцькі підземелля – вкрай цікаві й загадкові. Тут віє давниною й таємничістю, – продовжила екскурсію викладач коледжу Олена Конох. – Вони мало досліджені, про них існує безліч легенд та історій. Відкривати все нові й нові сторінки нашого минулого – це завдання кожної освіченої людини, ми маємо знати та помічати унікальні, незвичайні та історично значущі місця».

Ось такі екскурсії, що проводять викладачі й студенти коледжу, сприяють не тільки знайомству з навчальним закладом, а й зануренню з перших днів навчання у професійне середовище майбутніх фахівців спеціальності «Туризм».