У коледжі відбулося свято Дня знань та посвята у студенти

1_crОсь і минуло спекотне літо, закінчилася вступна кампанія, уляглося хвилювання абітурієнтів та їх батьків. Настала осінь і 1 вересня Волинський коледж НУХТ у древніх стінах зустрічає своїх учнів та студентів.

Цього дня у нашому коледжі відбувся урочистий захід, присвячений Дню знань та посвяті першокурсників у студенти. Директор коледжу Ігор Корчук привітав з початком нового навчального року. У своєму вітальному слові Ігор Васильович наголосив, що освіта є основою для успішної кар’єри та благополучного життя. Стрімкий розвиток технологій, наукових галузей, інноваційних підходів потребує безперервного навчання і постійного вдосконалення професійних навичок. «Ми пишаємося тим, що у новий навчальний рік, який є ювілейним для нашого коледжу, ми вступаємо із серйозними здобутками та впевнено дивимося у майбутнє», – сказав Ігор Васильович. З особливими словами вітання директор коледжу звернувся до першокурсників, які влилися у нашу студентську родину, та побажав їм яскравого і незабутнього студентського життя, знайти нових друзів, здобути перший професійний досвід і осягнути секрети майбутньої професії.

З святковою подією усіх присутніх привітали почесні гості, які завітали до коледжу: настоятель братської Хрестовоздвиженської церкви отець Василь, начальник служби у справах дітей Луцької міської ради Федір Шульган.

Також у ході заходу поіменно було згадано та вшановано пам’ять  Героїв Небесної Сотні та волинян-учасників антитерористичної операції, які віддали своє життя на Сході України.

Хвилюючою миттю під час урочистостей стало прийняття клятви першокурсника, яку зачитав студент І курсу відділення інформатики та комп’ютерної техніки. Також голова студентського самоврядування Павло Дзеблюк вручив першокурсникам символічний Ключ до знань та Книгу мудрості.

Після завершення урочистостей учні та студенти розійшлися по аудиторіях на перший урок «Від проголошення Незалежності до нової України», який був присвячений 25-й річниці Незалежності України. Метою уроку було формування у молоді розуміння цілісності й соборності України, усвідомлення особистої відповідальності за долю держави, за долю українського народу.