Живі діалоги

Студенти Волинського коледжу груп №№ 7, 50 спільно із викладачем іноземної мови Вікторією Смалюх нещодавно відвідали Волинську обласну бібліотеку для юнацтва, де стартував освітній проект «Живі діалоги» за участю домашніх тварин.

Мета проекту – гармонійне співіснування людей і тварин в умовах урбанізації, виховання у дітей та молоді любові до тварин, відповідального до них ставлення на основі розуміння їх потреб.

Перша лекція відбулася у формі живого діалогу між учасниками та лектором, громадським діячем та реабілітологом дрібних домашніх тварин Веронікою Федосовою-Цибульською. Студентам нашого коледжу громадська діячка розповіла, що люди багато часу проводять у дорозі, подорожують, через це не можуть завести велику тварину. У зв’язку із цим дедалі популярнішими стають тварини-компаньйони, яких легко можна перевозити. Активістка розповіла про вимоги щодо перевезення тварин в країнах шенгенської зони.

Присутні з цікавістю розглядали і фотографували тварин. Треба зазначити, що подібні заходи дуже корисні для психологічної розрядки. Адже тварини є психотерапевтами від природи. Ці ласкаві, чуйні, невередливі істоти дарують нам тепло і ласку, яких так не вистачає в нашому швидкоплинному, завжди поспішаючому кудись світі.