Завершився тиждень циклових методичних комісій професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання

З  11 по 15 квітня 2016 року з метою виявлення творчих та індивідуальних можливостей учнів, обміну досвідом викладачів у застосуванні інноваційних технологій при викладанні фахових дисциплін, поглиблення зв’язку між теоретичною підготовкою та практичним застосуванням знань проходив тиждень циклових методичних комісій професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання.

У рамках тижня було проведено конференції, відкритті заняття, презентації професій, круглий стіл, майстер-класи. У холі коледжу розташовано інформаційну інсталяцію із стінгазет на тему «У світі професій», до оформлення якої були залучені студенти та учні всіх спеціальностей та професій.

Завершився тиждень тренінгом  «Проблеми комунікації сучасної молоді» та проблемним семінаром «Ділова етика та культура спілкування»  за участі кандидата наук з соціальних комунікацій Академії рекреаційних технологій і права Олени Мацеборської, під час яких учні дізнались про форми, види та особливості ділового спілкування, етикету, спробували свої уміння правильно вести розмову. Адже культура і мистецтво спілкування — не самоціль, а дорогоцінний здобуток людини, це засіб духовного розвитку і вдосконалення особистості, яка прагне до відчуття власної гідності. Не є таємницею, що сучасна молодь мало цікавиться культурою, надаючи перевагу більш простим засобам самовираження, що негативно відображається на рівні спілкування.

Але чому так сталося? Які основні причини такого явища у наш час? Чи є спосіб вирішити назрілу проблему? Саме ці проблеми обговорювались на  заходах. Крім того, було порушено надзвичайно важливі питання свідомого відношення молоді до істинних цінностей життя, наголошено на основних правилах для слухача.

Голова циклової методичної комісії професійно-теоретичної підготовки Інна Савчук подякувала викладачам та майстрам виробничого навчання за  те, що розвивають професійні здібності учнів та студентів, за ініціативи, які виявляють у своїй праці та забезпечують результативність і якість роботи.