Заняття-квест «North or South, East or West, Ukraine is the best»

З нагоди відзначення Дня Соборності України викладачі коледжу Андрусь Тетяна та Харковська Оксана разом зі студентами групи ХТ-23 та членами Євроклубу провели інформативно-виховний захід у цікавому форматі, квест з використанням QR-кодів.

Капітани 2 команд одночасно отримали завдання англійською мовою для своїх команд. Виконати його повинні якомога швидше і правильно. За кожне правильно виконане завдання команда отримувала QR-код, який студенти сканували і переходили за посиланням на текст, де вказана назва визначної пам’ятки  України. Потім учасники шукали серед зображень своє (назву якого вони отримали з QR-коду). Далі команда прикріпляла на карту зображення своєї визначної пам’ятки так, щоб вона відповідала її географічному розташуванню. Прикріпивши зображення у відповідне місце на карті України, команда отримувала наступне завдання.

Такий формат заняття допомагає розвивати у студентів логічне мислення, вміння орієнтуватися на карті, інтерес до творчих завдань, вміння працювати в команді та поповнити знання про Україну.

Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Західної і Східної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ і сила наша в єдності!