Європейський день мов у ВоК НУХТ

26 вересня відзначають Європейський день мов як спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі. Свято було запроваджено у 2001 році Радою Європи на підтримку лінгвістичного розмаїття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі. Мета проведення Європейського дня мов полягає в приверненні уваги до мовного й культурного різноманіття Європи, яке треба не лише підтримувати, але й усіляко поглиблювати, розширюючи діапазон мов, якими люди спілкуються протягом життя, розвивати мовні навички, зміцнюючи тим самим взаєморозуміння між народами.

Волинський коледж НУХТ також не оминув святкування цієї визначної європейської дати. Студенти-учасники «Євроклубу» під керівництвом викладача іноземної мови Оксани Харковської організували культурно-пізнавальний дайджест із представленням тематичних інформаційних рев’ю до Європейського дня мов. Характерно, що особливою «родзинкою» стали представлення повідомлень англійською, німецькою, польською, болгарською та українськими мовами. Саме це допомогло студентам відчути дух єднання та різноманіття європейських мов. Інтерактивна презентація історії свята та його традицій супроводжувалась відеороликами та мультимедійними презентаціями, студенти декламували вірші англійською мовою, дізнались про обрання музики для гімну Європейського Союзу та мали змогу прослухати чудову «Оду до радості».

Метою цього заходу в межах «Європейського дня мов» було створення атмосфери та підтримки поширення багатомовності, і, безсумнівно, всі присутні змогли відчути необхідність плекання рідної мови та вивчення іноземної мови.