День працівника освіти у Волинському коледжі НУХТ

З поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

В актовій залі нашого коледжу відбувся святковий концерт у вигляді літературного вечора в кафе «Зошит в клітинку». На свято зібрався весь педагогічний колектив коледжу. Студенти підготували для викладачів коледжу чудові привітання і концертні номери .

Всі були в захваті від запального танцю у виконанні гостей свята –Артема Кавари і Соломії Ліван.

Прекрасні слова, сердечна подяка були сказані на адресу педагогів ведучими. Проникливі, душевні, неймовірно красиві пісні виконували винуватцям свята наші студенти Запальними танцями привітав викладачів і хореографічний колектив. Різноманітність яскравих номерів їх і радувала, і змушувала зануритися в ліричний настрій.

Закінчився святковий концерт теплими словами на адресу тих, хто вибрав для себе нелегку, але почесну і високу долю. Адже бути вчителем – це здійснювати подвиги кожен день.

Зі святом Вас, шановні викладачі! Здоров’я Вам бажаємо, наснаги та творчих злетів!