Європа – наш спільний дім

День Європи – свято, яке відзначають у країнах Європейського Союзу, а з 2003 року офіційно і в Україні. На День Європи всі нації цієї частини світу вшановують спільні цінності, спільну історію і, найголовніше, спільне майбутнє. Наша держава може з впевненістю просуватися до єдиного європейського простору, бо здатна зробити вагомий внесок у розбудову об’єднаної Європи.

Волинський коледж НУХТ завжди долучається до проведення загальноміських заходів, під час яких презентують культуру, історію країн Європи.  Цього року на фестивалі традицій та звичаїв країн-членів Європейського Союзу наші коледжани представляли Польщу. Солістка вокального гуртка коледжу Уляна Феїм заспівала польською мовою пісню «Подай руку Україні», а танцювальний колектив «Резонанс» виконав польський народний танець “Краков’як”, який є візитною карткою Польщі.

На святі також студенти роздавали всім присутнім інформаційні матеріали про  Волинський коледж НУХТ, спеціальності та професії, які можна тут здобути, та запрошували молодь вступати до одного з найкращих коледжів Волині.